TOP10ANTYWIRUSÓW
Oświadczenie ogłoszeniodawcy

Heimdal opinie

-
Oferta niedostępna
Nasz osąd: Rynek antywirusowy ma wiele potężnych rozwiązań bezpieczeństwa. Popularne z nich mają wyważoną cenę. W chwili, gdy Thor Pro Heimdal Security nie jest „najbardziej zaawansowanym pakietem zabezpieczeń, jaki stworzono”; sprawne monitorowanie sieci i doskonała obsługa systemu czynią go dobrym wyborem.
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna

O firmie

Heimdal Security to duńska firma założona w 2011 roku. Wierna swoim korzeniom, powiązała swoje produkty z legendarną postacią nordycką: Thor.

Chociaż Heimdal jest młodą firmą w porównaniu do innych marek w branży bezpieczeństwa; stopniowo pnie się na szczyt. Firma jest zdeterminowana, aby opracowywać nowe technologie w celu ochrony swoich użytkowników przed naruszeniami bezpieczeństwa i zagrożeniami cybernetycznymi.

Osiągnięcia i nagrody

Od chwili powstania w 2011 roku firma stanowi tarczę przed niezliczonymi atakami cyberprzestępczymi i zagrożeniami bezpieczeństwa danych. Ich szacowna klientela powiększyła się o ponad 600 000 użytkowników i 5000 firm. Ze względu na swoją wyjątkową obsługę w ciągu ostatnich kilku lat zdobyli międzynarodowe nagrody.

• Antywirus Heimdal wygrał w 2016 roku Most Educational Security Blog.
• W 2017 r. rozwiązanie antywirusowe zostało nominowane do nagrody Anti-virus Solution of the Year.
• Podczas Computing Security Awards 2018 firma została koronowana na zwycięzcę kategorii Anti-Malware Solution of the Year.

Funkcje bezpieczeństwa

Thor Premium to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów monitorowania zagrożeń blokujące wszystkie zagrożenia zewnętrzne. Brakuje jednak możliwości samodzielnego usuwania istniejących zagrożeń. Mimo to wykrywanie zagrożeń nowej generacji przez Heimdal jest godną uwagi funkcją dla każdego użytkownika.

DarkLayer Guard to kompleksowa funkcja firewall oferująca dwukierunkową ochronę w czasie rzeczywistym. Funkcja ta blokuje transmisję wszystkich pakietów DNS, HTTP i HTTP, gdy tylko zostaną uznane za podejrzane.

X-Ploit Resilience zapewnia, że w systemie nie pozostaną żadne niedopasowane luki. W ten sposób system jest chroniony przed zagrożeniami bezpieczeństwa, takimi jak ataki zero-day, przekierowania ruchu i wycieki danych.

Antywirus sprawdza również komunikację urządzenia z infrastrukturą, co zapobiega wirusom atakującym procesy na wysokim poziomie w systemie. Funkcja Vector Detection wykorzystuje wykrywanie drugiej generacji do ochrony oprogramowania układowego systemu.

Dodatkowe funkcje

Thor premium Home zawiera dodatki usprawniające ogólne funkcje oprogramowania.

Automatyczna aktualizacja w połączeniu z natychmiastową łatą oprogramowania gwarantuje, że jest ono aktualne. Narzędzie TTPC pozwala użytkownikom sprawdzić, które procesy antywirusowe zablokowały, i zwolnić je, jeśli jest to odpowiednie.

Oprogramowanie usuwa luki w zabezpieczeniach dzięki wielu warstwom ochrony. Warstwy takie jak Anti-Ransomware, Anti-Malware i Anti-Scam chronią użytkownika przed wieloma zagrożeniami cybernetycznymi. Heimdal zawiera również funkcję ochrony sieci, która jest niezbędna do blokowania złośliwych stron internetowych.

Łatwość użytkowania

Produkty antywirusowe Heimdal są łatwe w konfiguracji i obsłudze. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać plik instalacyjny ze strony internetowej i pozwolić mu rozpocząć aktualizację definicji. Po zainstalowaniu uruchamia narzędzie o nazwie Heimdal Agent na głównym pulpicie nawigacyjnym.

Użytkownicy mogą wybierać między trzema skórkami, aby otrzymać interfejs użytkownika zgodny z ich gustami. Mogą również przeglądać raporty kondycji systemu z pulpitu nawigacyjnego. Oprogramowanie ma ograniczony, ale skoncentrowany zestaw funkcji, dzięki czemu masz czysty interfejs.

Liczne licencje i produkty

Baza produktów firmy jest zróżnicowana. Obejmuje zarówno użytkowników prywatnych, jak i klientów ze sfery korporacyjnej. Wprowadzono bezpłatną wersję dla swoich klientów, aby oswoić ich z podstawowym wyglądem i działaniem produktu.

Każdy konsument ma inne potrzeby, a firma oferuje określone ceny dla swoich klientów domowych. Istnieje szereg pakietów i produktów, z których użytkownicy mogą wybierać zgodnie ze swoimi wymaganiami. Ponadto dla wygody firma oferuje wyjątkowy 30-dniowy okres zwrotu pieniędzy.

Sprawdź poniższy przegląd i kliknij nasz link, aby dowiedzieć się więcej o różnorodności pakietów:

Wsparcie

Wsparcie klienta jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianą funkcją każdego produktu. W przypadku Heimdal to jeden z jego najsilniejszych elementów. Chociaż program antywirusowy nie ma sekcji pomocy w aplikacji, na jego stronie internetowej znajduje się niesamowite Centrum edukacji.

Sekcje FAQ i Wsparcie na stronie mają obszerną dokumentację. Znane problemy, nowe techniki bezpieczeństwa i wszystkie najnowsze aktualizacje w świecie cyberbezpieczeństwa są szczegółowo opisane dla wygody użytkowników.

Firma obsługuje również ekspresowy system zapytań. Gdzie użytkownik może zgłosić problem, przed którym stoi. Przeszkoleni przedstawiciele odpowiadają na te zgłoszenia i są dostępni dla klientów przez całą dobę.

Podsumowanie

Chociaż antywirus Heimdal nie jest kompletnym pakietem zabezpieczeń, jego wyjątkowe funkcje Thor usuwają większość zagrożeń cyberbezpieczeństwa poprzez wykrywanie złośliwego oprogramowania drugiej generacji i rygorystyczne monitorowanie niskiego poziomu.


Heimdal porównanie produktów

Thor Vigilance
Thor Foresight
Thor Premium
Next-gen Antivirus
Threat Prevention
Complete Protection
All deals are available for up to 3 years and 10 devices
All deals are available for up to 3 years and 10 devices
All deals are available for up to 3 years and 10 devices
*MAC - only the traffic filtering module, Foresight, is available for MAC OS
*MAC - only the traffic filtering module, Foresight, is available for MAC OS
*MAC - only the traffic filtering module, Foresight, is available for MAC OS
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Bezpłatne wsparcie VIP 24/7
Natychmiastowa dostawa na email
Unikalne zapobieganie zagrożeniom najbardziej zaawansowanych wirusów ransomware, spyware i APT
Unikalne oparte na ruchu wykrywanie i blokowanie złośliwego oprogramowania PRZED dotarciem do komputera
Wielowarstwowa ochrona oparta na sztucznej inteligencji
Zabezpiecza przeglądanie stron internetowych
Zabezpiecza bankowość internetową i płatności
Chroni przed phishingiem
Powstrzymuje cyberprzestępców przed wydobywaniem danych osobowych
Blokuje wyciek danych
Automatycznie aktualizuje aplikacje, aby zamknąć luki w zabezpieczeniach komputera
Instaluje swoje ulubione oprogramowanie bezpiecznie i wygodnie
Integracja zapory ogniowej
Antywirus nowej generacji
* Skanowanie podpisu lokalnego/pliku
* Skanowanie w chmurze w czasie rzeczywistym
* Inspekcja piaskownicy i backdoora
* Skanowanie oparte na procesach/zachowaniach
Lekka instalacja i płynna wydajność
Bardzo łatwy w użyciu
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna
Napisz opinię o Heimdal
Podziel się przemyśleniami, aby pomóc innym
Captcha
Heimdal opinie użytkowników
  • „Łatwy w użyciu. Chroni również przed paskami narzędzi przeglądarki.”
  • „Czasami strony są blokowane, co według mnie jest bezpieczne. Ale lepiej jest mieć zbyt ścisły filtr niż odwrotnie... Wsparcie udzielane w ciągu 24 godzin w bardzo satysfakcjonujący i szczegółowy sposób.”
  • „Używam Heimdal Pro od ponad roku. Właściwie kupiłem go ze względu na ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, aby trochę wesprzeć Nortona (który nie jest zbyt kompetentny w tej kwestii). Z czasem dowiedziałem się, że narzędzie do automatycznej aktualizacji jest również całkiem praktyczne. W sumie bardzo dobry, solidny program.”
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna