TOP10ANTYWIRUSÓW
Oświadczenie ogłoszeniodawcy

Avira opinie

-
Oferta niedostępna
Nasz osąd: Jeśli szukasz wszechstronnej ochrony, Avira zapewni ci ochronę. Surfuj z pewnością, wiedząc, że jesteś chroniony przed tymi, którzy skrzywdziliby cię lub szpiegowali. Avira jest naszym zdaniem zwycięzcą!
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna

Tło firmy

Avira została założona w Niemczech w 1986 roku przez Tjarka Auerbacha. Firma zatrudnia obecnie ponad 500 osób i ma biura w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Rumunii i Holandia.

Nagrody i wyróżnienia

W chwili gdy program antywirusowy Avira zdobył wiele nagród, najnowsza jego wersja jest z grudnia 2018 r. Oprogramowanie to konkurowało z innymi programami w Real-Word Protection Test przeprowadzonym przez AV-Comparatives, niezależną organizację oceniającą i testującą oprogramowania antywirusowe. Oprogramowanie zdobyło najwyższe noty zarówno w kategoriach Fałszywe pozytywy i Ochrona, zdobywając prestiżowy certyfikat Advanced+.

Również w grudniu 2018 r. antywirus Pro zdobył odznakę Najlepszy produkt w comiesięcznych testach produktów konsumenckich AV-Tests, uzyskując doskonałe oceny we wszystkich trzech kategoriach wydajności, ochrony i użyteczności.

Funkcje bezpieczeństwa

Avira oferuje zarówno darmową, jak i wersję Pro swojego wielokrotnie nagradzanego programu antywirusowego. Wszystkie wersje oferują doskonałą ochronę przed wirusami, adware i oprogramowaniem szpiegującym. Avira podejmuje także dodatkowe kroki, aby zablokować wszystkie znane ataki ransomware, a także zainfekowane phishingowe strony. Wersja płatna klasy średniej idzie o kilka kroków dalej, a także chroni cię przed ewoluującym oprogramowaniem ransomware.

Jak wspomnieliśmy powyżej, wersja Pro otrzymała wiele branżowych nagród. Na przykład w każdym miesiącu 2018 r. osiągali oni status nagrody. Według najnowszych testów AV-Comparatives Avira Pro zablokowała niezrównaną ilość 98,8% wszystkich złośliwych prób. To program antywirusowy, któremu możesz zaufać!

Dodatkowe funkcje

Szukasz pakietu antywirusowego z kilkoma dodatkowymi funkcjami? Spójrz na Avira Internet Security Suite. Dodatkową zaletą są generowane i przechowywane automatycznie hasła. Nigdy więcej trzymania haseł w arkuszu kalkulacyjnym.

Chcesz uzyskać dostęp do treści z dowolnego miejsca na świecie lub surfować anonimowo? Avira Prime Suite zawiera również Phantom VPN Pro.

Łatwość użytkowania i wydajność

Niezależnie od tego, jaki pakiet wybierzesz, możesz być pewien, że Avira nie uszkodzi twojego systemu. Oprogramowanie jest lekkie i szybkie, więc na wydajność systemu nie mają wpływu żadne procesy uruchomione przez program antywirusowy.

Zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych UI (interfejs użytkownika) jest przejrzysty i łatwy w obsłudze.

Liczba licencji i ofert pakietowych

W zależności od zakupionego pakietu będzie obejmował on 1 lub 5 urządzeń.

Wybór rozliczania rocznego pozwala zaoszczędzić, dlatego ta opcja uważana jest za najlepszą ofertę.

Jeśli chodzi o różne pakiety, myślę, że przejdę od razu do pakietu Prime, ponieważ zawiera on VPN. Środkowy pakiet zawiera Managera haseł, co jest świetne, ale wierzę, że nawet przy znacznym wzroście ceny dostajesz lepszą ofertę.

Wsparcie klienta

Avira nie oferuje wsparcia na czacie, ale oferuje klientom mającym produkty premium wsparcie zarówno przez telefon, jak i email. Mają także obszerną bazę wiedzy, dlatego szybkie odpowiedzi są często dostępne.

Podsumowanie

Jeśli szukasz nowego oprogramowania antywirusowego, możesz mieć pewność, że Avira i jeden z jej pakietów zaspokoi - i przekroczy twoje - potrzeby. Sporo ich usług jest również oferowanych ad hoc, co moim zdaniem jest ogromną zaletą dla tych, którzy lubią wybierać i wybierać, aby stworzyć pakiet dostosowany do swoich potrzeb.

Kiedy porównujesz przedział cenowy Aviry z jej konkurentami, na pierwszy rzut oka program wydaje się nieco drogi. Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę oferowane przez nią funkcje ochrony, a także standardy, które spełnia, uświadomisz sobie, że cena jest uzasadniona.

Wszystko to i jego dostępność na wszystkie najlepsze komputerowe i mobilne systemy operacyjne. Kto mógłby prosić o więcej?


Avira porównanie produktów

Avira Antivirus Pro
Avira Internet Security Suite
Avira Prime. For all your devices.
Blokuje złośliwe oprogramowanie i zainfekowane strony
Generuje unikalne i silne hasła
Skanuje sieć domową w poszukiwaniu luk
Naprawia 200 ustawień prywatności
Automatycznie aktualizuje oprogramowanie i sterowniki
Ostrzega o zagrożonych kontach internetowych
Blokuje zaawansowane ataki ransomware
Zawiera obsługę klienta
Optymalizuje prędkość dzięki 30 narzędziom do regulacji premium
Anonimizuje i zabezpiecza surfowanie dzięki nieograniczonej sieci VPN
Zabezpiecza 5 urządzeń
Zawiera aplikacje premium na Androida i iOS
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna
Napisz opinię o Avira
Podziel się przemyśleniami, aby pomóc innym
Captcha
Avira opinie użytkowników
  • „Jestem bardzo zadowolony. Jestem właścicielem tego oprogramowania od prawie roku. Działa niezawodnie i na czas ostrzega przed zagrożeniami.”
  • „Naprawdę lekki dla komputera i nigdy mnie nie zawiódł. Polecam!”
  • „Antywirus jest dobry, ale przy darmowej wersji zawsze chcą, abyś zaktualizował (z dodatkowymi kosztami)”
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna