TOP10ANTYWIRUSÓW
Oświadczenie ogłoszeniodawcy
TotalAV

TotalAV opinie

9.8
Najlepszy ogólnie
Nasz osąd: Najlepszy pakiet antywirusowy. Doskonała wydajność + wiele dodatkowych funkcji. Teraz 80% zniżki na specjalną ofertę za pośrednictwem naszego linku!
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna

Tło firmy

Firmą strojącą za TotalAV jest SS Protect mająca siedzibę w Hampshire w Wielkiej Brytanii. Zatrudniają oni około 40 pracowników. Mają także biura w Wenecji, w Kalifornii.

Funkcje bezpieczeństwa

Od wersji darmowej do wersji premium, TotalAV to bogaty w funkcje program. Darmowa wersja zawiera wszystkie podstawy potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa tobie i twojemu urządzeniu. Program jest lekki, ale mocny. Istnieją trzy poziomy wersji premium, z pakietem Ultimate zapewniającym podstawy dostępne w wersji darmowej oraz ochronę w czasie rzeczywistym, ochronę smartfona i nie tylko.

TotalAV uzyskało wysokie noty w wykrywaniu stron wyłudzających informacje na podstawie próbek testowych oraz lepsze oprogramowanie do ochrony przed phishingiem wbudowane w kilka przeglądarek internetowych.

Dodatkowe funkcje

Pakiet antywirusowy Ultimate TotalAV zawiera managera haseł o nazwie Safe Password Vault, VPN, a także optymalizator i ochronę smartfonów. Ta funkcja bezpieczeństwa jest wszechstronną funkcją wieloplatformową dającą ochronę niezależnie od tego, gdzie jesteś, w biurze, w domu czy w podróży. Dzięki optymalizatorowi możesz przyspieszyć działanie w trakcie bezpiecznego przeglądania, nie wspominając o zwiększeniu pamięci telefonu.

Dodatek bezpiecznego przeglądania VPN oznacza, że w trakcie podróży możesz być w pełni anonimowy. (Uwaga: ten dodatek jest sprzedawany osobno).

Łatwość użycia i wydajność

Masz dość mylącego UI (interfejsu użytkownika), który jest trudny w nawigacji? TotalAV jest tu wyraźnym zwycięzcą. Główny pulpit nawigacyjny jest dobrze rozplanowany i podzielony na cztery, wyraźnie oznaczone i łatwe do naśladowania, obszary. Poruszanie się po głównym pulpicie nawigacyjnym jest dziecinnie proste.

Jeszcze zanim przejdziesz do miejsca, w którym otworzysz nowy program, TotalAV zachwyca łatwym pobieraniem i instalowaniem. Nie musisz tracić godzin na ręczne wybieranie opcji i konfigurowanie różnych funkcji.

Bez względu na platformę, na której pracujesz, Windows, Mac, iOS lub Android, możesz być pewien, że ten lekki, ale potężny program nie wpłynie na twoją pracę ani zabawę. Procesy systemowe są usprawnione, dzięki czemu możesz robić to, co chcesz.

Dodatkową korzyścią z punktu widzenia wydajności jest fakt, że TotalAV stale sprawdza system - szuka problemów, które mogą wpłynąć na wydajność, a następnie radzi sobie z nimi. Ponadto, jeśli doszedłeś do punktu, w którym twój dysk twardy jest prawie pełen i ciągle szukasz rzeczy do usunięcia, TotalAV ma funkcję, która wyszukuje duplikaty i usuwa je. Wszystko to odbywa się w tle, bez wpływu na szybkość twojego systemu.

Liczba licencji i ofert pakietowych

Jeśli szukasz darmowej wersji, możesz pobrać ją na jedno urządzenie, ale pamiętaj, że nie jest to w pełni wyposażony program.

Jeśli wybierzesz pełną wersję programu, TotalAV oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc zasadniczo otrzymujesz okres testowy na produkt. Już sama oferta zerowego ryzyka powinna wystarczyć, abyś chciał wypróbować TotalAV!

W pakiecie Ultimate znajduje się kilka znaczących dodatków, takich jak szyfrowanie hasła, optymalizacja i ochrona smartfona dla urządzeń z systemami iOS i Android oraz bezpieczne surfowanie VPN. Jeśli są to programy, których jeszcze nie masz, skorzystanie z pakietu Ultimate jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Sieci VPN stają się coraz bardziej niezbędne do ochrony naszych danych i ochrony przed tymi, którzy nas szpiegują. Może się zdarzyć, że pomimo wyższych kosztów wersja Ultimate będzie dla ciebie najbardziej opłacalna.

Pamiętaj, że chociaż darmowa wersja TotalAV jest doskonałym programem, nie obejmuje ona ochrony w czasie rzeczywistym. Moim zdaniem powinieneś wybrać jedną z wersji premium, nawet jeśli zdecydujesz się na tę najniższą.

Wsparcie klienta

TotalAV oferuje gwiazdorskie wsparcie. Masz możliwość przeszukiwania artykułów z bazy wiedzy i FAQ lub przejścia do źródła i skontaktowania się ze wsparciem klienta przez telefon, email lub czat.

Podsumowanie

Jeśli chodzi o ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, bezpłatna wersja jest bardzo skuteczna, ale osobiście polecam przyjrzenie się przynajmniej środkowemu pakietowi antywirusowemu Pro. Niesamowita ochrona w połączeniu ze świetnymi dodatkowymi funkcjami i znakomitym wsparciem klienta sprawiają, że jest to wyraźny zwycięzca!


TotalAV porównanie produktów

TotalAV Ultimate Antivirus
TotalAV Antivirus Pro
TotalAV Essential Antivirus
Platformy
PC, Mac, Android, iOS
PC, Mac, Android, iOS
PC, Mac, Android, iOS
Liczba licencji na urządzenia
5
3
1
Zaawansowana ochrona przed ransomware
Ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym
Ochrona przed wirusami, trojanami, adware, oprogramowaniami szpiegującymi i złośliwymi oprogramowaniami
Ochrona przed oszustwami typu phishing
Zwolnij miejsce w systemie za pomocą programu oczyszczania dysku
Narzędzia do optymalizacji wydajności komputera
Zdalna ochrona firewall
Bądź bezpieczny online dzięki rozszerzeniu osłony sieci
Narzędzie do oczyszczania i zarządzania przeglądarką internetową
eBook o antywirusie
Bezpieczna przechowalnia haseł
Superszybkie priorytetowe wsparcie 24/7
Optymalizator i ochrona smartfona
30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna
Napisz opinię o TotalAV
Podziel się przemyśleniami, aby pomóc innym
Captcha
TotalAV opinie użytkowników
  • „Bardzo łatwy w użyciu i poprawia zasoby systemowe. Poleciłbym ten produkt wszystkim moim znajomym i znajomym.”
  • „darmowy program antywirusowy działa świetnie, ale naciskają, żebym kupił płatną wersję, co jest nieco denerwujące...”
  • „Dość obszerny pakiet bezpieczeństwa. Od ponad 2 lat jest to moje ulubione oprogramowanie do ochrony komputera. Rozbudowane funkcje są już zintegrowane z darmową wersją, ale przełączyłem się na wersję pro, aby uzyskać jeszcze więcej. Ogólnie polecam!”
  • „Jak dotąd jestem bardzo zadowolony, program jest naprawdę dobry, z wyjątkiem stale denerwujących pytań dotyczących aktualizacji.”
  • „W moim kręgu znajomych jako pierwszy korzystałem z ochrony antywirusowej w telefonie komórkowym. Na początku 2019 roku! Dzięki TotalAV nawet za darmo! Zainstalowałem również odkurzacz. Gorąco polecam, oba programy. Dobrze jest bezpiecznie surfować...”
  • „Witajcie... W erze cyfrowej absolutnie niezbędna jest ochrona danych osobowych przed programami szpiegującymi, reklamowymi, phishingowymi, a nawet botami i exploitami. Myślę, że TotalAV ma te zadania pod kontrolą... i mają fajne dodatkowe funkcje do czyszczenia pamięci podręcznej, pamięci RAM i sieci w czystości... Jestem zdecydowanie zadowolony z TotalAV i mogę polecić to oprogramowanie z czystym sumieniem! Pozdrowienia DD.”
  • „wyczyściłem mój komputer i poprawiłem jego działanie. 5+!”
  • „Udało się usunąć wirusa :) Świetny program antywirusowy - nawet darmowa wersja! :)”
  • „Działa niezauważony w tle. Do chwili, gdy dostałem program TotalAV, miałem problemy z wirusami lub tym podobnymi. Jestem bardzo zadowolony!”
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna