TOP10ANTYWIRUSÓW
Oświadczenie ogłoszeniodawcy
Bitdefender

Bitdefender opinie

9.1
Bardzo dobry
Nasz osąd: Zainteresuj się BitDefender, jeśli twoim celem jest niezrównana wydajność i łatwość użycia. Niezależnie od urządzenia lub asortymentu urządzeń, z których obecnie korzystasz, istnieje produkt dostosowany do twoich konkretnych potrzeb.
Pobierz Bitdefender - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.bitdefender.com/oferta-specjalna

Tło firmy

BitDefender jest prywatną firmą założoną w 2001 roku przez Florina Talpesa, w Bukareszcie w Rumunii. BitDefender, w ciągu ostatnich kilku lat, stale się rozrasta. W 2018 roku dostarczyło oprogramowanie antywirusowe ponad 500 milionom użytkowników na całym świecie. Ponadto od 2018 r. zajmuje piąte miejsce w globalnych rankingach udziału w rynku dostawców oprogramowania antywirusowego dla systemu Windows.

Nagrody i wyróżnienia

Rok po roku BitDefender otrzymuje nagrody branżowe i uznanie uznanie w branży i liczne nagrody. Aby wymienić kilka niedawno otrzymanych: w ubiegłym roku zostali nagrodzeni wieloma nagrodami Advanced+ od AV-Comparatives. Nagrody te obejmowały nagrodę za ochronę w świecie rzeczywistym oraz kolejną za ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. AV-Test wielokrotnie nagradzał BitDefender za najlepszą wydajność i najlepszą ochronę. To tylko kilka z wielu nagród, które BitDefender zdobył za swoje pakiety ochrony antywirusowej.

Co najważniejsze, BitDefender zdobyło nagrodę Produkt Roku przyznawaną przez AV-Comparatives po ciągłym zdobywaniu ocen Advanced+ w kategoriach Ochrona świata rzeczywistego, Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, wydajność, usuwanie złośliwego oprogramowania i fałszywe alarmy. BitDefender odebrał tę nagrodę dwa razy.

Funkcje bezpieczeństwa

Podobnie jak w przypadku większości pakietów antywirusowych, BitDefender ma zarówno wersję bezpłatną, jak i premium. Wersja bezpłatna zawiera podstawowe informacje o antywirusie, ochronie przed zagrożeniami i oprogramowaniu ransomware, a także o zapobieganiu atakom internetowym uniemożliwiającym odwiedzanie szkodliwych stron internetowych. Aby korzystać z funkcji takich jak kontrola rodzicielska, firewall i szyfrowanie plików, musisz uaktualnić do jednego z ich najlepszych pakietów zabezpieczeń.

Pod względem ochrony przed złośliwym oprogramowaniem BitDefender przewyższa większość pakietów antywirusowych. W testach innych firm przeprowadzonych przez AV-comparatives, BitDefender zajmuje najwyższe miejsce, jeśli chodzi o blokowanie niechcianych ataków.

Powyżej wspomnieliśmy o nagrodach, ale warto również wspomnieć o testach laboratoryjnych innych firm, które są przeprowadzane na oprogramowaniu antywirusowym, i rodzaj wyników, które BitDefender stale otrzymuje.

Gdybym miał podsumować to w kilku słowach, BitDefender to wielki sukces.

Oprócz wspomnianej wyżej nagrody Produkt Roku, przyznanej przez AV-Comparatives, BitDefender otrzymał certyfikat AAA od SE Labs i uzyskał najwyższe możliwe wyniki testów od MRG-Effitas, organizacji testującej wydajność. Wreszcie, AV-Test Institute testujący i klasyfikujący programy antywirusowe, pracuje na systemie punktowym. BitDefender zebrał najwyższą możliwą liczbę sześciu punktów dla każdej testowanej kategorii.

Dodatkowe funkcje

Jak wspomniano powyżej, BitDefender ma kontrolę rodzicielską, ale funkcja ta jest dostępna jedynie w pakietach premium. Pakiety te obejmują również ochronę kamery internetowej i firewall.

Pakiet średniego poziomu dostępny w BitDefender jest dobrze skomponowanym pakietem obejmującym również VPN. Należy jednak zauważyć, że dołączona sieć VPN jest ograniczona tylko do 200 MB ruchu dziennie na urządzenie. Dotyczy to również pakietu najwyższego poziomu.

Jedną z wyraźnie unikalnych funkcji dostępnych zarówno w pakiecie średniego, jak i najwyższego poziomu jest Ochrona bankowości internetowej. Funkcja ta, zwana Safepay, zapewnia bezpieczną, dedykowaną przeglądarkę, za pomocą której możesz robić wszystkie zakupy lub transakcje na koncie bankowym.

Łatwość użytkowania i wydajność

BitDefender oferuje nowy interfejs użytkownika, pulpit bezpieczeństwa łatwy do zrozumienia i nawigacji. Program działający w tle ma bardzo niewielki wpływ na wydajność systemu - nie musisz się martwić, że spowolni cię pod tym względem. Jednak podczas pierwszego skanowania dysku po instalacji i konfiguracji znacznie wolniejszy.

Liczba licencji i ofert pakietowych

Podstawowa różnica między 3 głównymi pakietami Bitdefender polega na tym, że tylko pakiet najwyższego poziomu Total Security 2019 oferuje ochronę dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Pozostałe dwa pakiety są odpowiednie tylko dla komputerów z systemem Windows. Na szczęście różnica w cenie nie jest znacząca, dlatego zalecamy skorzystanie z pakietu najwyższego poziomu obejmującego do pięciu urządzeń przez jeden rok.

Wsparcie klienta

BitDefender robią wszystko, co w ich mocy, aby oferować wsparcie swoim wartościowym klientom. Masz możliwość przeglądania odpowiedzi w artykułach Bazy wiedzy, a także duży wybór filmów instruktażowych.

Jeśli szukasz bardziej bezpośredniego wsparcia, możesz skorzystać z opcji rozmowy przez telefon i czat. I na koniec - BitDefender ma bardzo dobrze zorganizowane forum, na którym znajdziesz pomoc od innych członków BitDefender lub wsparcie pracownika BitDefender.

Podsumowanie

BitDefender to wyjątkowy program, którego cena jest niezwykle konkurencyjna, a pod względem bezpieczeństwa, różnica między pakietami średniego i najwyższego poziomu jest niewielka. Nie ma również znaczącej różnicy cen między tymi dwoma, ale jeśli chcesz zaoszczędzić kilka złotych, pakiet środkowy jest więcej niż akceptowalny.

W oparciu o opinie i nagrody, które zdobył ten produkt, powinieneś mieć pewność, że BitDefender ochroni ciebie i twoją rodzinę z całym bezpieczeństwem internetowym, którego możesz potrzebować.


Bitdefender porównanie produktów

Bitdefender Antivirus Plus 2024
Bitdefender Internet Security 2024
Bitdefender Total Security 2024
3 devices
3 devices
5 devices
Ochrona systemu Windows
Pełna ochrona danych w czasie rzeczywistym
Zaawansowana obrona przed zagrożeniami
Wielowarstwowa ochrona przed ransomware
Ochrona przed śledzeniem
Kontrola rodzicielska
Zapobieganie atakom internetowym
Doradca ds. bezpieczeństwa Wi-Fi
Bezpieczna bankowość internetowa
Bitdefender VPN
Manager haseł
Zwalczanie phishingu i oszustw
Ocena podatności
Niszczarka plików
Ochrona kamery internetowej
Zapora prywatności
Bezpieczne pliki
Kontrola rodzicielska
Szyfrowanie plików
Zapobieganie zagrożeniom sieci
Zapobieganie kradzieżom
Przyspieszanie urządzenia
Ochrona macOS
Ochrona Androida
Ochrona iOS
Automatyczne aktualizacje
Bezpłatne wsparcie online
Pobierz Bitdefender - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.bitdefender.com/oferta-specjalna
Napisz opinię o Bitdefender
Podziel się przemyśleniami, aby pomóc innym
Captcha
Bitdefender opinie użytkowników
  • „Nie ma w nim niczego negatywnego. Kocham go. Robi to, co powinien, i ma jeszcze więcej w zanadrzu. Działa świetnie!”
  • „Zbawienie. Ten program antywirusowy jest po prostu niesamowity. Nic na to nie poradzicie, że polecam to oprogramowanie!!! Właśnie dlatego 5 gwiazdek.”
  • „Wspaniały. Używam Bitdefender na moim komputerze, to bardzo dobry program antywirusowy. Ochronił mnie już przed tym czy tamtym złoczyńcą :)”
Pobierz Bitdefender - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.bitdefender.com/oferta-specjalna