TOP10ANTYWIRUSÓW

O nas

O nas

Testujemy i sprawdzamy najlepsze produkty antywirusowe, aby pomóc ci chronić prywatność w Internecie (oraz aby twój komputer działał szybko i płynnie).

Wszystkie informacje podane na tej stronie są bezpłatne, ale otrzymujemy prowizję od dostawców oprogramowań, gdy nasi goście zakupią oprogramowanie zabezpieczające Internet za pośrednictwem naszej strony.

Ponieważ ściśle współpracujemy z naszymi partnerami antywirusowymi i mamy wielu gości odwiedzających naszą stronę, możemy zaoferować specjalne ceny i oferty, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oprogramowania antywirusowego w biurze dla wielu urządzeń, czy ochrony osobistego telefonu komórkowego lub komputera domowego, mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i pomożemy ci znaleźć właściwe rozwiązanie. Dzięki naszej szczegółowej i łatwej w użyciu liście 10 najlepszych i tabeli porównawczej łatwo dowiesz się, które oprogramowanie antywirusowe jest dla ciebie najlepsze.

Dlaczego oprogramowanie antywirusowe jest ważne

Oprogramowanie antywirusowe chroni urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem, wykrywa je i usuwa, jeśli przypadkowo je pobrałeś lub zostałeś zhakowany.

Złośliwe oprogramowanie może spowodować uszkodzenie komputera, telefonu komórkowego lub innych podłączonych urządzeń przez uszkodzenie i usunięcie plików, zbieranie danych osobowych, takich jak numery kart kredytowych i hasła. Rozprzestrzenia się też na inne urządzenia w sieci.

Być może nigdy nie doświadczyłeś ataku złośliwego oprogramowania lub uważasz, że twoje urządzenie jest nie do przebicia, ponieważ używasz hasła do Wi-Fi. Niestety, jeśli nie korzystasz z odpowiedniej ochrony, ataki mogą się zdarzyć w dowolnej chwili.

Hakerzy stają się coraz bardziej agresywni i coraz lepiej przełamują bariery cyberbezpieczeństwa, ponieważ motywują ich silne bodźce. Mogą oni uzyskać dostęp do wielu cennych i wrażliwych informacji.

W obecnych czasach, gdy coraz intensywniej łączymy się za pośrednictwem naszych telefonów, komputerów, inteligentnych urządzeń domowych, samochodów, tabletów i zegarków, bardzo ważne jest, aby chronić się przed zagrożeniami pochodzącymi z zewnątrz. W przeciwnym razie będziemy narażeni na zbyt powszechne ataki mające miejsce w każdej sekundzie dnia.

Inwestując w oprogramowanie antywirusowe, chronisz siebie, swoją rodzinę i firmę przed staniem się ofiarą cyberataku.

Nadal nie jesteś przekonany, że potrzebujesz porządnego oprogramowania antywirusowego? Oto kilka przerażających statystyk:

  • Ilość oprogramowania ransomware - szkodliwych programów blokujących komputery domowe i firmowe do chwili zapłacenia okupu - wzrosła znacznie w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zwiększając się o 36% na całym świecie.
  • Każdego dnia zdarza się ponad 4000 ataków ransomware!
  • 1 na 13 próśb internetowych prowadzi do złośliwych programów
  • 554,159,621 unikalnych adresów URL zostało zidentyfikowanych przez firmy antywirusowe
  • Każdego dnia cyberprzestępcy kradną 3,809,448 dokumentów
  • 1 na 131 maili zawiera złośliwy program

    Chroń teraz swoje urządzenia - nie bądź ofiarą cyberprzestępczości!