TOP10ANTYWIRUSÓW

Oświadczenie

Oświadczenie

Odpowiedzialność za treść

Treści naszych stron zostały stworzone z wielką starannością. Nie możemy jednak zagwarantować ich dokładności, kompletności i aktualności. Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tej stronie zgodnie z ogólnymi przepisami. Nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji stron trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji wynikające z ogólnego prawa pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od chwili uzyskania wiedzy o konkretnym naruszeniu. Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach niezwłocznie usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki zewnętrzne

Nasze oferty zawierają linki do zewnętrznych stron internetowych stron trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiedzialny jest zawsze ich dostawca lub operator. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w chwili łączenia się z nimi. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w chwili podłączania ich. Jednak stała kontrola treści stron, do których prowadzą linki, nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Po powiadomieniu o naruszeniu niezwłocznie usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Treści i dokumenty na tych stronach tworzone przez operatorów strony podlegają izraelskiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej strony przeznaczone są wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treść tej strony nie została utworzona przez operatora, uwzględnia się prawa autorskie stron trzecich. W szczególności treści stron trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli wiesz o naruszeniu praw autorskich, prosimy o powiadomienie nas. Po powiadomieniu o naruszeniu niezwłocznie usuniemy takie treści.