TOP10ANTYWIRUSÓW

BullGuard opinie

-
Oferta niedostępna
Nasz osąd: Zawsze pojawiają się nowe zagrożenia i luki bezpieczeństwa. Wybierz pakiet antywirusowy, który jest aktualny i stale podnosi jakość gry w walce o bezpieczeństwo w Internecie. Bullguard to ten program antywirusowy.
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna

Tło firmy

BullGuard założono w 2002 roku w Kopenhadze przez Mortena Lunda i Theis Sondergaard. Obecnie mają siedzibę w Londynie i zatrudniają około 100 pracowników w biurach w całej Europie.

W listopadzie 2018 roku BullGuard ogłosiło partnerstwo z NordVPN, jedną z najbardziej zaufanych usług VPN na świecie. Celem tego partnerstwa jest stworzenie na dzisiejszym rynku konsumenckim kompleksowego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego. Niestety wydaje się, że nie planuje się tego zintegrować z istniejącym pakietem Internet Security. Sprzedawany jest jako samodzielny produkt.

Nagrody i wyróżnienia

BullGuard konsekwentnie zdobywa nagrody od niezależnych autorytetów branżowych za swoje pakiety antywirusowe. Miesiąc po miesiącu AV-TEST przyznaje pakietowi Internet Security nagrodę Top Product Award. Firma AV Comparatives wielokrotnie przyznawała certyfikaty Advanced dotyczące wydajności złośliwego oprogramowania, usuwania złośliwego oprogramowania i wydajności w 2018 r., a nagrodą za wydajność jest nagroda Advanced+. Otrzymali również nagrodę Best Security Software Award od Tech for Techs.

Pakiet ochrony Premium od BullGuard jest również godny nagrody. W 2018 r. otrzymał wiele wyróżnień od AV-Comparatives, w tym ich prestiżową złotą nagrodę za ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

Funkcje bezpieczeństwa

Jeśli szukasz wszechstronnego pakietu zabezpieczeń, naprawdę nie musisz szukać dalej niż BullGuard. Nawet wersja podstawowa to solidny program oferujący ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware, bezpiecznego surfowania i Game Booster. Wrażliwy skaner BullGuard, który jest również zawarty w pakiecie podstawowym, uzyskał doskonałe wyniki testów laboratoryjnych.

Patrząc na pakiet Internet Security zawierający firewall niedostępny w pakiecie wejściowym, otrzymujesz w pełni funkcjonalny program, wciąż w rozsądnej cenie.

Jako całość BullGuard, w testach przeprowadzonych przez AV-Test, nadal otrzymuje najwyższe oceny za ochronę, wydajność i użyteczność.

Dodatkowe funkcje

Wersja podstawowa zawiera Game Booster. Jak sama nazwa wskazuje, jest to coś, co gracze mogą uznać za atrakcyjne. BullGuard jest jedynym antywirusem mającym taką funkcję. Zapewnia graczom ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, pracując z procesorami rdzenia komputera, przestawiając otwarte aplikacje na inne rdzenie, pozostawiając grę wolną od skoków i spadków prędkości.

Inne ważne funkcje pakietu Internet Security to kontrola rodzicielska i zintegrowana z chmurą kopia zapasowa.

Łatwość użytkowania i wydajność

AV-Tests dało BullGuard świetne oceny wydajności i użyteczności, dwóch czynników wpływających na szybkość twojego systemu. Możesz być pewien, że BullGuard nie spowolni cię. Działa wydajnie w tle zapewniając bezpieczeństwo.

Jeśli jesteś poważnym graczem, naprawdę nie ma innego wyjścia, ponieważ BullGuard wbudował usługi dla tego konkretnego segmentu rynku w jego rdzeń, bez względu na to, z którego pakietu korzystasz. Gracze są bardzo wrażliwi na problemy z wydajnością i wszystko, co może mieć wpływ na tę wydajność. A często programy takie jak antywirusy mogą być pochłaniaczami zasobów. Jednak nie BullGuard. Został stworzony z myślą o graczach.

Liczba licencji i ofert pakietowych

Bullguard ma 3 różne pakiety ochrony, począwszy od antywirusa klasy podstawowej, pakietu zabezpieczeń internetowych średniego poziomu, kończąc na pakiecie ochrony Premium.

Oto przegląd funkcji oferowanych dla różnych pakietów:

Wsparcie klienta

W zależności od języka, którym mówisz, BullGuard oferuje 24/7 wsparcie email. Ogranicza się ono jednak do pomocy technicznej w języku angielskim i rumuńskim. I znowu, tylko przez email. Dla osób mówiących po francusku, chińsku, duńsku, holendersku, niemiecku lub szwedzku, twoja wiadomość email ogranicza się do godzin 9:00 - 17:00 CET.

Mają do dyspozycji obszerne przewodniki po produktach, a także przeszukiwalne Centrum pomocy z FAQ.

I na koniec, BullGuard ma również dość zajętym forum użytkowników o nazwie BullGuard Zone. Klienci lub gracze mogą publikować pytania lub wątpliwości oraz otrzymywać odpowiedzi od swoich kolegów lub zespołu wsparcia BullGuard.

Podsumowanie

Nie powiem ci, że to najlepszy program antywirusowy na rynku, ponieważ tak nie jest. Szczerze mówiąc, powiedziałbym, że nie ma czegoś takiego jak najlepszy program antywirusowy, ponieważ każdy użytkownik i każde gospodarstwo domowe będzie miało różne i bardzo specyficzne potrzeby.

Jak wspomniano powyżej, jeśli jesteś graczem, to zdecydowanie najlepszy wybór. Jeśli nie, a szukasz stosunkowo niedrogiego programu antywirusowego (w porównaniu do niektórych jego konkurentów), nie powstrzymałbym się przed poleceniem BullGuard. Powiedziawszy to, prawdopodobnie przejdę do pakietów warstwy średniej lub Premium, ponieważ stosunkowo niewielki wzrost ceny dodaje kilka przydatnych funkcji.


BullGuard porównanie produktów

Antivirus
Internet Security
Premium Protection
1 Year / 1 PC
1 Year / Multiple Devices
1 Year / Multiple Devices
Antywirus
Antyphishing
Anty malware
Anty ransomware
Zaawansowana nauka urządzenia
Silnik behawioralny
Skaner narażenia na atak
Game Booster
Bezpieczna przeglądarka
Firewall
Kontrola rodzicielska
Zintegrowana kopia zapasowa w chmurze
Optymalizacja komputera
Skaner sieci domowej
Ochrona Androida
Ochrona macOS
Pełna ochrona tożsamości
Bezpłatne automatyczne aktualizacje
Bezpłatne wsparcie czatu na żywo przez całą dobę
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna
Napisz opinię o BullGuard
Podziel się przemyśleniami, aby pomóc innym
Captcha
BullGuard opinie użytkowników
  • „Całkiem niezły, dzieci mogą z niego korzystać, jest tak łatwy w użyciu. Na początku znalazł i zniszczył 3 złośliwe wirusy.”
  • „Zadowolona. Po moim dobrym doświadczeniu z Bullguard zainstalowałam go również na telefonie komórkowym.”
  • „Pobierz go!! Świetne oprogramowanie i korzystanie z niego jest tak proste, jak 1, 2, 3!! Błyskawicznie wykrywa wirusy! Z mojego punktu widzenia najlepsze oprogramowanie!”
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna