TOP10ANTYWIRUSÓW
Oświadczenie ogłoszeniodawcy
Intego

Intego opinie

Nasz osąd: "Intego zapewnia bardzo dobrą ochronę użytkownikom komputerów Mac, w tym potężny program antywirusowy, a także przydatne dodatkowe funkcje, takie jak filtrowanie kontroli rodzicielskiej i narzędzie do oczyszczania. Za pośrednictwem naszego łącza otrzymujesz specjalną 60% zniżkę. Dzięki temu staje się on najlepszym wyborem dla właścicieli komputerów Mac, zarówno pod względem wydajności, jak i stosunku jakości do ceny."
Pobierz Intego - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.intego.com/oferta-specjalna

W tej opinii antywirusa Intego zagłębiamy się w funkcje i niezawodność tego programu antywirusowego stworzonego specjalnie dla systemu operacyjnego Mac.

Powszechny jest mit, że komputery Mac nie mogą zarażać się wirusami i dlatego nie trzeba instalować żadnego oprogramowania blokującego wirusy. Nie jest to prawdą, a mit ten naraża tysiące użytkowników komputerów Mac na podatność na wszelkiego rodzaju wirusy i złośliwe oprogramowania mogące narazić komputer i wszystkie prywatne dane.

Intego jest jedną z firm, które rozwiązały ten problem za pomocą swojego programu antywirusowego, który nazwaliśmy Najlepszym Oprogramowaniem Antywirusowym dla komputerów Mac. Jakie imponujące właściwości ma Intego? Dlaczego jest tak ceniony? Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Tło firmy

Użytkownicy komputerów Macintosh, od 1997 roku mogą korzystać z oprogramowania stworzonego przez Intego. Marka twierdzi, że jest jedyną firmą, która działa wyłącznie na produktach bezpieczeństwa dla produktów Apple. Mają nawet zabezpieczenia dla iPhone'ów i iPadów.

Tworzone przez nich oprogramowania mają na celu integrację, aby mogły być używane przez profesjonalistów i ekspertów ds. bezpieczeństwa, ale także przez przeciętnego prywatnego użytkownika.

Intego kontynuuje prace nad bezpieczeństwem swoich produktów, ponieważ komputery Mac opracowały i zapewniły bieżącą aktualizację ich systemów operacyjnych.

Firma, od chwili swojej premiery, otrzymała również szereg wyróżnień.

Nagrody i wyróżnienia

Firma otrzymała wiele nagród, certyfikatów i wyróżnień. Udowadniają one niezawodność ich produktów. Nagrody, które zdobyli to między innymi:

Top Ten Review Award of Excellence 2016
Macworld Editors Choice 2014
AV Comparatives Approved 2016
Mac Informer: Editors Pick 2014

Firma otrzymała również szereg niezwykle imponujących opinii, w tym jedną z About.com (5 gwiazdek). Oprogramowanie jest dobrze odbierane przez wiele magazynów piszących o oprogramowaniach Mac.

Według AV-TEST, wiodącego niemieckiego laboratorium antywirusowego, Intego ma 100% wykrywalności złośliwego oprogramowania macOS.

Funkcje bezpieczeństwa

Funkcje bezpieczeństwa oprogramowania antywirusowego Intego obejmują ochronę przed złośliwym oprogramowaniem zarówno komputery Macintosh, jak i PC. Wiele osób korzysta z systemu operacyjnego Windows na swoim komputerze Mac. Wirusy mogą być przenoszone, ale to dodatkowe zabezpieczenie może przed tym chronić. Jeśli uruchamiasz komputer osobno, program również oferuje ochronę przed tym w powiązaniu z Pandą.

Automatyczne skanowanie to doskonała funkcja, która oznacza, że pliki są skanowane po ich otwarciu i że jesteś objęty ochroną za każdym razem, gdy używasz komputera Mac.

Antywirus sprawdza również dostępność aktualizacji, co oznacza, że nowe zagrożenia są oceniane i że zawsze jesteś chroniony.

Prosty interfejs to kolejna wielka zaleta i pasuje do marki Macintosh. Oprogramowanie działa skutecznie, jest bardzo łatwe w obsłudze i monitorowaniu.

Zapora rozpoznająca lokalizację została zaprojektowana, aby chronić komputer Mac podczas podróży i korzystania z nowych sieci. Blokuje również połączenia z niezaufanych urządzeń i chroni mobilny hotspot.

Dołączona jest platforma Intego NetBarrier, która jest dwukierunkowym firewallem zapewniającym funkcje antyspyware. Informuje o otwarciu nowego połączenia i pozwala zablokować każdego, kto zdalnie próbuje uzyskać dostęp do komputera Mac.

Dodatkowe funkcje

Dodatkowe funkcje obejmują darmowy program antywirusowy dla innych urządzeń Apple, co oznacza, że jeśli korzystasz z iPhone'ów i iPadów, możesz także używać na nich swojego antywirusa.

Dodane bonusy, takie jak powiadomienia email o wykryciu i usunięciu wirusa, dają nieco więcej wyobrażenia o tym, jak działa oprogramowanie i kiedy jesteś zagrożony.

Oprócz skanowania komputera i oprogramowania, np. poczty email klientów, dowolna pamięć zewnętrzna podłączona do komputera Mac może być skanowana automatycznie, np. zewnętrzne dyski twarde i pendrive.

Ponadto oprogramowanie oferuje:

- Kontrolę rodzicielską z blokowaniem stron internetowych i aplikacji
- Ochronę wrażliwych danych osobowych
- Mac Cleaner przyspieszający i porządkujący komputer Mac
- Oprogramowanie Personal Backup do szybkiego i łatwego odzyskiwania danych w razie awarii

Łatwość użytkowania i wydajność

Nie ma niczego łatwiejszego w użyciu. Prosty interfejs przyjazny dla komputerów Mac daje jasne instrukcje i wiele różnych opcji. Możesz wskazać swojemu oprogramowaniu Intego, jak postępować z nowymi połączeniami i nowymi urządzeniami, kiedy wysyłać powiadomienia oraz którym urządzeniom i sieciom zaufać. Wszystko to można wykonać z łatwością, nawet jeśli jesteś całkowicie początkującą osobą.

Liczba licencji i ofert pakietowych

Mamy specjalną ofertę na Intego dla naszych czytelników. Oznacza to, że zamiast standardowej ceny za licencję 160 zł rocznie, możesz otrzymać licencję za jedyne 80 zł rocznie.

Jeśli kupisz dłuższą, dwuletnią licencję, dostępne będą dodatkowe rabaty.

Antywirus Intego można również kupić z licencją na wiele komputerów i urządzeń. Za 136 zł rocznie możesz chronić maksymalnie pięć komputerów, a jeśli wybierzesz dwuletnią licencję, kosztować będzie to jedynie 252 zł (zamiast zwykłej ceny 540 zł). Tego rodzaju pakiety są idealne dla małych biur i domów z kilkoma różnymi komputerami. Oferta ta dostępna jest tylko za pośrednictwem naszego łącza.

Wsparcie klienta

Wsparcie klienta Intego to kolejny powód, dla którego oprogramowanie zyskało reputację jako niezawodne. Ich strona internetowa zawiera doskonałą bazę wiedzy, co oznacza, że zazwyczaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania online.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi w bazie wiedzy, istnieje również forum, które pozwala ci sprawdzić, czy ktoś już odpowiedział na twoje pytanie lub potrzebną pomoc. Jeśli żadna z tych metod nie pomoże, firma obsługuje system zgłoszeń do pomocy technicznej. Należy wówczas wypełnić prosty formularz na ich stronie, a członek wsparcia klienta skontaktuje się z tobą.

Podsumowanie

Wyspecjalizowanie się Intego w dziedzinie komputerów Mac to ogromna zaleta. Ich oprogramowanie jest intuicyjne i wyjątkowo proste w instalacji i obsłudze, bez względu na znajomość systemu operacyjnego Mac. Szybko dostosowują się także do nowych systemów operacyjnych wypuszczanych przez Apple.

Łatwość użytkowania nie jest jednak główną zaletą, potrzebujesz bezpieczeństwa i aby wiedzieć, że niezależnie od tego, jak wykorzystywany jest twój komputer Mac, nie jest on podatny na złośliwe oprogramowanie. Pełna, niezawodna ochrona sprawiła, że na naszej stronie uznaliśmy wielokrotnie nagradzane oprogramowanie Intego za najlepszy program antywirusowy dla komputerów Mac.
Pobierz Intego - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.intego.com/oferta-specjalna
Napisz opinię o Intego
Podziel się przemyśleniami, aby pomóc innym
Captcha
Intego opinie użytkowników
  • „Znakomity!!! Jedno z najlepszych narzędzi antywirusowych.”
  • „On rządzi! Pewnego razu miałem 3 aktywne wirusy. Jedno naciśnięcie przycisku i żaden wirus nie był już aktywny.”
  • „Robi to, co powinien. Robi to, co powinno bezbłędnie. Nieskomplikowany i łatwy w użyciu.”
Pobierz Intego - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.intego.com/oferta-specjalna