TOP10ANTYWIRUSÓW
Oświadczenie ogłoszeniodawcy

ZoneAlarm opinie

-
Oferta niedostępna
Nasz osąd: ZoneAlarm ma wzmocniony firewall w połączeniu z licencjonowaną ochroną antywirusową. Solidna bezpłatna wersja i ciekawe kompendium dodatkowych funkcji sprawiają, że jest to idealny wybór do użytku osobistego.
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna

O firmie

ZoneAlarm zajmuje się bezpieczeństwem w Internecie. Opracowuje produkty antywirusowe i oprogramowanie dla konsumentów. Oprogramowanie zostało pierwotnie opracowane przez Zone Labs, w późniejszym okresie, w 2004 roku zostało kupione przez izraelską firmę Check Point.

Check Point to międzynarodowa firma zajmująca się oprogramowaniem i połączonymi rozwiązaniami sprzętowymi i programowymi dla bezpieczeństwa IT. Produkty firmy obejmują bezpieczeństwo sieci, bezpieczeństwo urządzeń końcowych, bezpieczeństwo urządzeń mobilnych i danych oraz zarządzanie bezpieczeństwem.

Nagrody i osiągnięcia

Ogromny firewall ZoneAlarm stanowi punkt odniesienia dla możliwości firewall w branży antywirusowej. W ciągu ostatniej dekady ich firewall stale znajduje się w rankingach.

Wersja PRO programu antywirusowego otrzymała nagrodę Editor's Choice Award od PC Mag w 2016 roku. Otrzymała również ogólną ocenę Excellent za najwyższą wydajność. Program antywirusowy został pochwalony za zaawansowane możliwości firewalla i niesamowitą gamę dodatkowych funkcji.

Funkcje bezpieczeństwa

Antywirus ZoneAlarm oferuje szereg unikalnych funkcji bezpieczeństwa znacznie wyprzedzających konwencjonalne programy antywirusowe. Pakiet premium antywirusa - Extreme Security wykonuje znakomitą pracę, zapewniając użytkownikom spokój ducha, którego oczekują od najwyższej klasy oprogramowania antywirusowego.

Nowo zainstalowane systemy antywirusowe są podatne na zagrożenia cyberbezpieczeństwa, które nie zostały formalnie udokumentowane przez nowo utworzony system. Takie zagrożenia znane są jako „ataki zero-day”. Extreme Security może się pochwalić potężną bazą sygnatur w chmurze, która wykorzystuje monitorowanie w czasie rzeczywistym w celu wykrycia anomalii bezpieczeństwa. Funkcja ta umożliwia użytkownikowi ochronę przed wszelkiego rodzaju atakami zero-day.

Extreme Security wykorzystuje technikę „piaskownicy” do bezpiecznego skanowania załączników wiadomości email w poszukiwaniu złośliwego kodu. Antywirus zbiera załączniki email zatwierdzone przez użytkownika i wysyła je na maszynę wirtualną, gdzie jest bezpiecznie poddane kwarantannie. Następnie załączniki te są skanowane pod kątem surowych definicji wirusów w tej technologii. Wszystkie złośliwe elementy wiadomości email są skanowane, segregowane, identyfikowane i usuwane. Informacje dotyczące tych wirusów są następnie przekazywane do sieci Zone Alarm w celu ochrony innych użytkowników.

Program antywirusowy tej technologii działa na najbardziej podstawowych elementach systemu operacyjnego. Skanowanie oprogramowania na poziomie jądra zapewnia głęboką ochronę dzięki szybko aktualizowanym listom podpisów i konfigurowalnym trybom skanowania.

Najbardziej polecaną funkcją bezpieczeństwa antywirusa jest zaawansowany firewall. Extreme Security zawiera OSFirewall, zastrzeżoną technologię chroniącą nawet najbardziej innowacyjne hacki wokół tradycyjnych firewalli. Ataki takie jak COM, SCM, a także inne próby dostępu do surowych danych są identyfikowane i blokowane. Dwukierunkowy firewall nie tylko blokuje próby wtargnięcia z zewnątrz, ale także ogranicza złośliwe oprogramowanie do przeprowadzania ataków wychodzących na sieci publiczne. Wbudowane funkcje kontroli oprogramowania eksterminują wszelkie programy próbujące uzyskać informacje z sieci.

Udoskonalony już program antywirusowy Extreme Security jest dodatkowo wzmacniany przez narzędzie Automatic Wireless Network Security. Narzędzie analitycznie skanuje sieci bezprzewodowe w celu zidentyfikowania i zastosowania najbardziej odpowiednich reguł zapory dla danej sieci.

Dodatkowe funkcje

Oprogramowanie znane z szerokiego wyboru dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, które oferuje tylko kilka innych zaawansowanych aplikacji zabezpieczających. ZoneAlarm dodaje znaczącą warstwę bezpieczeństwa do przeglądarki Chrome dzięki rozszerzeniu chrome anty-phishing. Rozszerzenie wykorzystuje ulepszoną ochronę przeglądarki do skanowania adresów URL i uniemożliwia użytkownikom dostęp do stron internetowych z zagrożeniami bezpieczeństwa. Zamiast używać ciężkich aplikacji do ochrony przed phishingiem na komputerach stacjonarnych, funkcja ta oferuje użytkownikom lekką i wygodną alternatywę.

Programy Keylogger są zaprojektowane do rejestrowania uderzeń klawiszy użytkowników, aby znaleźć poufne hasła i nazwy użytkowników. Extreme Security obsługuje funkcję wykrywającą i uniemożliwiającą działanie programów rejestrujących klucze na komputerze użytkownika. Ta funkcja może być skuteczna w przypadku szeregu zagrożeń związanych z włamaniem stanowiące zagrożenie dla bezpieczeństwa twojego systemu.

Zone Alarm zawiera obszerną kopię zapasową online o pojemności 5 GB obsługiwaną przez partnera firmy IDrive. Co więcej, oprogramowanie obsługuje inną przydatną funkcję obsługiwaną przez Identity Guard. Usługa w wygodny sposób monitoruje kradzież tożsamości i kredytu bez opłat przez cały rok. Natomiast narzędzie Identity Lock bezpiecznie kontroluje wszelkie dane osobowe określone przez użytkownika.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, lista alarmów strefowych dodatkowych funkcji nigdy się nie kończy. Oprogramowanie posiada również funkcje premium, taką jak Znajdź mój laptop pomagającą użytkownikowi śledzić każdy skradziony laptop lub urządzenie. Natomiast DefenseNet to kolejna funkcja wykonawcza oprogramowania. Ta funkcja oprogramowania zapewnia monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym i wykorzystuje zaktualizowaną bazę danych definicji zabezpieczeń.

Wsparcie klienta

Firma utrzymuje kompleksowe centrum wsparcia, zapewniając klientom zadowolenie z produktu. System wsparcia jest z opcją czatu online odpowiada na wszystkie zapytania wysyłane przez klientów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli czat na żywo nie jest w twoim stylu, aplikacja obsługuje również system wysyłania zapytań, a także aktywną społeczność użytkowników. Na tym nie koniec. Firma oferuje również listę samouczków online i bezpłatny numer, pod którym udzielane są odpowiedzi na wszelkie pytania związane z płatnościami.

Podsumowanie

ZoneAlarm łączy potężny firewall ze skutecznym antywirusem wspieranym przez nagradzanego Kaspersky'ego. Szeroki wachlarz funkcji i solidna bezpłatna wersja sprawiają, że jest to idealny wybór dla użytkowników, którzy nie potrzebują pełnego pakietu zabezpieczeń, ale potrzebują zapory na najwyższym poziomie.


ZoneAlarm porównanie produktów

ZoneAlarm Free Antivirus
ZoneAlarm Pro Antivirus + Firewall
ZoneAlarm Extreme Security
Windows Only
Windows Only
Windows, android & iOS
1 year - 5 PCs
1 year - 5 Devices
Antywirus i antyspyware
Zaawansowany firewall
Dwukierunkowy firewall
Ochrona tożsamości
Tryb gry
Monitoring sieci
Ochrona przed phishingiem
Ekstrakcja zagrożeń
Zabezpieczenie w chmurze w czasie rzeczywistym
Wsparcie online 24/7
Anty ransomware
Mobilne zabezpieczenia
Emulacja zagrożenia
Anty keylogger
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna
Napisz opinię o ZoneAlarm
Podziel się przemyśleniami, aby pomóc innym
Captcha
ZoneAlarm opinie użytkowników
  • „Ta strona internetowa oferuje najlepszy dostępny obecnie na rynku produkt bezpieczeństwa internetowego. Bardzo dobra strona internetowa i przyjazny dla użytkownika układ. Mają jeden z najlepszych dostępnych obecnie programów do zabezpieczania Internetu. Sugerowałbym ten produkt każdemu ogólnemu użytkownikowi Internetu, który szuka dobrego programu antywirusowego i firewalla.”
  • „Bez wątpienia najlepszy firewall, jaki możesz kupić.”
  • „NAJLEPSZY program antywirusowy! ! ! Najlepsza ochrona antywirusowa i firewall wszechczasów !! Bardzo skuteczny i łatwy w użyciu.”
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna