TOP10ANTYWIRUSÓW
Oświadczenie ogłoszeniodawcy

McAfee opinie

-
Oferta niedostępna
Nasz osąd: "Ogólnie rzecz ujmując, podstawowa wartość McAfee wynika z oferowanej szerokiej gamy usług i funkcji. A wszystko to sprawia, że program jest przystępny cenowo i ma zastosowanie w planach na wiele urządzeń korzystających z tego samego oprogramowania zabezpieczającego".
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna

Tło firmy

Założona w 1987 r. przez Johna McAfee, firma McAfee szybko stała się jednym z największych dostawców oprogramowania antywirusowego na świecie. Wraz z rozwojem pakietów oprogramowania i metod antywirusowych, popularność firmy wzrosła do tego stopnia, że została kupiona przez firmę Intel w 2011 roku. Od tego czasu dołączyła do działu bezpieczeństwa firmy Intel i nadal rozwija się i rozszerza swoje produkty, aby ewoluować wraz z rynkiem cyfrowym.

Nagrody i wyróżnienia

W ciągu swojej działalności antywirus McAfee zdobył kilka nagród od renomowanych źródeł testowych i firm testujących oprogramowania antywirusowe.
Antywirus McAfee otrzymał nagrodę Endpoint Protection Awards od AV-Comparatives, firmy zajmującej się testowaniem oprogramowań antywirusowych. Od AV-Test zdobyło nagrodę za doskonały wynik użyteczności.

Nagrody i wyróżnienia McAfee na tym się nie kończą; w 2018 roku zdobyło nagrodę Tech Innovator Award dla Endpoint Security od CRN i otrzymało nagrodę Leader od G2 w Endpoint Protection w 2016 roku.

Wszystkie te informacje potwierdzają, że możliwości ochronne antywirusa McAfee są doskonałe i wydajne. Jego ocena wydajności nie jest tak wysoko oceniana, jak jego możliwości ochronne, ale szeroki zasięg pakietów McAfee sprawia, że jest to świetny zakup dla domów z wieloma urządzeniami i różnymi użytkownikami.

Funkcje bezpieczeństwa

Do wszystkich funkcji antywirusowych i skanujących McAfee uzyskasz dostęp za pośrednictwem centralnego, przyjaznego dla użytkownika interfejsu, w którym można ustawiać operacje, wyświetlać wskaźniki wydajności i szkodliwych plików na komputerze oraz monitorować aktywność i dane w Internecie.

Aspekt antywirusowy oprogramowania jest stale aktualizowany poprzez dokładne, głębokie skanowanie Internetu, które aktualizuje bazę danych zapory komputera. Zapora ta jest następnie przygotowana do przechowywania szkodliwych plików z dala od komputera, ostrzegając cię przed zezwoleniem na cokolwiek innego, aby upewnić się, że nie dopuścisz do przypadkowego pobrania szkodliwego oprogramowania. W przypadku pobrania wirusa McAfee skanuje komputer i usuwa szkodliwy plik, ponieważ wie, jak wygląda wirus.

Jeśli chodzi o przeprowadzanie niezależnych testów od AV-Test.org, centrum testowego zajmującego się wyszukiwaniem najlepszych produktów antywirusowych, McAfee uzyskało doskonałe wyniki zarówno w kategoriach użyteczności, jak i ochrony, 6 na możliwych 6. Pod względem wydajności McAfee otrzymało ocenę 5 na 6, prawie idealną. Oznacza to, że zapewnia doskonałą ochronę przed wirusami dzięki wydajnym i łatwym interfejsom klienta.

W przypadku AV-Comparatives, innej organizacji testującej oprogramowanie antywirusowe, wirus McAfee zdobył nagrody i wyróżnienia za kategorie w testach ochrony w czasie rzeczywistym, testach wydajności oraz testach ochrony przed lub usuwaniem złośliwego oprogramowania. Jednak program nie otrzymał nagród w testach fałszywych alarmów.

Wreszcie, w raporcie testów od NSS Labs, McAfee zablokowało 98,38 procent exploitów: bardzo dobry wynik dla całościowych ocen ochrony antywirusowej.

Dodatkowe funkcje

Pakiety licencyjne McAfee są również dostarczane z narzędziami do skanowania i oprogramowaniem optymalizacyjnym wspomagającym ochronę komputer pod kątem maksymalnej wydajności. Działają one poprzez identyfikację niepotrzebnych lub plików śmieci znajdujących się już na komputerze, które mogą spowalniać procesy lub identyfikować procesy obciążające zasoby komputera, ale nie przynoszą żadnych korzyści, w tle.

McAfee oferuje również funkcję Trwałego usuwania, która umożliwia użytkownikom usuwanie poufnych plików, których nie chcą przypadkowo rozprzestrzenić. To cenne narzędzie w zapobieganiu kradzieży tożsamości.

Łatwość użytkowania i wydajność

Interfejs użytkownika McAfee jest intuicyjnym panelem sterowania dostępnym z pulpitu lub paska zadań. Pozwala na całkowitą kontrolę procesów oprogramowania za pomocą jednego zorganizowanego menu. W tym menu możesz rozpocząć skanowanie, celować w określone pliki, zamówić aktualizacje lub kupić dodatkowe oprogramowanie za pośrednictwem łączy do strony internetowej McAfee.

Pod względem wydajności McAfee sprawdza się bardzo dobrze. Obniża szybkość i moc komputera, który jest najbardziej odczuwalny, gdy wykonuje skanowanie całego systemu, ale poza tym jest niezauważalny. Jego firewall, podstawowy sposób ochrony przed wirusami, podczas codziennej pracy nie obciąża komputera.

McAfee chroni wiele urządzeń i oferuje szeroki wachlarz funkcji lub działań służących do dostrajania, skanowania lub optymalizacji komputera lub urządzenia. To sprawia, że McAfee jest najlepszym wyborem dla tych, którzy mają wiele urządzeń o różnych potrzebach bezpieczeństwa lub różnych celach.

Wsparcie klienta

McAfee oferuje fora społecznościowe, na których użytkownicy mogą sobie wzajemnie pomagać lub formułować wspólne opinie na temat oprogramowania w celu uzyskania opinii programistów McAfee. Ponadto obsługa klienta jest zawsze dostępna na wiele różnych sposobów: obsługa na czacie, telefoniczna lub za pośrednictwem poczty email jest dostępna po kilku kliknięciach. W rzeczywistości McAfee stworzył nowego wirtualnego technika, aby pomagać użytkownikom w pracy z typowymi błędami lub problemami z doskonałą wydajnością.

Podsumowanie

Antywirus McAfee to dobrze zaprojektowany produkt oferujący jedną z najszerszej gamy usług i funkcji do użytku domowego, zwłaszcza te z wieloma różnymi urządzeniami. Intuicyjny interfejs użytkownika McAfee pozwala zarządzać nim bez frustracji, a jego oceny wydajności są więcej niż dopuszczalne, biorąc pod uwagę dokładną ochronę komputerów i urządzeń pod jego ochroną.


McAfee porównanie produktów

Individual
Multi-device
Household
1 DEVICE / 1-YEAR SUBSCRIPTION
5 DEVICE / 1-YEAR SUBSCRIPTION
10 DEVICE / 1-YEAR SUBSCRIPTION
Nagradzana ochrona antywirusowa
Bezpieczne przeglądanie sieci
Optymalizacja wydajności
Kompatybilność z wieloma urządzeniami
Ochrona przed kradzieżą tożsamości
Zawsze dostępni eksperci ds. bezpieczeństwa online
Manager haseł
Bezpieczeństwo sieci domowej
Ochrona przed kradzieżą tożsamości
Zabezpieczona rodzina
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna
Napisz opinię o McAfee
Podziel się przemyśleniami, aby pomóc innym
Captcha
McAfee opinie użytkowników
  • „DZIĘKI!!! Cóż, miałem wirusa, który otwierał stronę internetową przy każdym uruchomieniu komputera, ale teraz już go nie ma, dziękuję (^_^)”
  • „Super, świetnie! Miałem dwa wirusy i to mnie uratowało.”
  • „To konieczność! Oprogramowanie naprawdę dobrze chroni cię przed wirusami, adware, itp. Porada dla wszystkich: NIGDY nie instaluj 2 programów antywirusowych. Nie wiem dlaczego, ale jeśli to zrobisz, te programy antywirusowe nie pomagają!”
  • „W tej wersji wszystko działa jeszcze płynniej! Zdecydowanie polecam.”
  • „McAfee jest dobry. TotalAV jest lepszy!”
Pobierz TotalAV - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.totalav.com/oferta-specjalna