TOP10ANTYWIRUSÓW
Panda

Panda opinie

9.4
Bardzo dobry
Nasz osąd: Inni zmuszają cię do ponoszenia dodatkowych opłat za VPN. Panda Security zawiera podstawowy VPN dla wszystkich. Samo to czyni z niej pakiet antywirusowy warty rozważenia.
Pobierz Panda - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.panda.com/oferta-specjalna

Tło firmy

Panda Security zostało założone w 1990 roku w Madrycie w Hiszpanii. W 2005 r. zajęli czwarte miejsce na liście producentów programów antywirusowych na świecie. Posiadają oddziały w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a także franczyzy w 44 krajach. W 2009 r. amerykańska filia przeniosła swoją siedzibę do Orlando na Florydzie. Firma zatrudnia obecnie około 450 osób i szacuje roczny przychód na 66,1 mln USD.

Nagrody i wyróżnienia

Panda Security konsekwentnie gromadzi nagrody i trofea Editor's Choice. Niektóre znaczące wcześniejsze nagrody zawierają wiele testów ochrony w świecie rzeczywistym od AV-Comparatives dla Panda Antivirus. Inne nagrody to Editor's Choice przyznana przez PCMag, również dla antywirusa Panda.

Tak przy okazji, jeśli szukasz rozwiązania biznesowego, Panda, dzięki oprogramowaniu Adaptive Defense, jest wyraźnym zwycięzcą. IT Pro, który jest jednym z najbardziej wpływowych serwisów technologicznych w Wielkiej Brytanii, we wrześniu 2018 r. dało pięciogwiazdkową recenzję dla Panda Adaptive.

Funkcje bezpieczeństwa

Moim zdaniem, dla przeciętnego gospodarstwa domowego, Panda Dome Advanced jest prawdopodobnie najlepszym pakietem. Zawiera on oprogramowanie antywirusowe, ochronę Wi-Fi, osobisty firewall, a także ochronę przed oprogramowaniem ransomware i wszystkimi rodzajami wirusów. Ponadto oferuje również kontrolę rodzicielską.

Według recenzji PCWorld, ochrona Panda Wi-Fi pozwala już przy pierwszym spojrzeniu ocenić, co się dzieje z twoją siecią. I chociaż jego interfejs użytkownika może nie być całkowicie intuicyjny, poziom kontroli bezpieczeństwa, który dostajesz do routera, jest natychmiastowy i pomocny. Jeśli tryb połączenia na routerze nie zostanie uznany za wystarczająco bezpieczny, Panda zaleci zmianę.

Panda otrzymała imponujące wyniki testów od AV-Comparatives. Należy pamiętać, że chociaż testy te są oparte na bezpłatnym programie antywirusowym Panda, te same składniki są używane w pakietach premium. W ostatnim teście Panda zablokowała 100% przykładów użytych w teście ochrony w świecie rzeczywistym, a 99,99% przykładów złośliwego oprogramowania, na które była testowana.

Bez wątpienia są to imponujące wyniki.

Dodatkowe funkcje

Od wersji darmowej do premium, Panda Security ma doskonały zestaw funkcji. Funkcje łatwe do wdrożenia, zapewniające pełne bezpieczeństwo lekkiego oprogramowania, które cię nie spowolnią. Chociaż jest ograniczona, darmowa wersja wyróżnia się tym, co robi.

Ich pakiety premium wahają się od pakietu Essential do pakietu Premium. Pakiet Essential zawiera firewall i ochronę Wi-Fi. Następny jest pakiet ochrony zaawansowanej zawierający również ochronę przed oprogramowaniem ransomware i wszystkimi wirusami, a także kontrolę rodzicielską. Ich pakiet Complete, który jest wyższym poziomem ochrony danych i managerem haseł, a pakiet najwyższego poziomu, Premium, dodaje jako premium, w pełni funkcjonalną sieć VPN.

Łatwość użytkowania i wydajność

Panda ma dobry czysty UI (interfejs użytkownika) zunifikowany na wszystkich urządzeniach. Jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w nawigacji. Kolejną zaletą jest to, że wszystkie programy Pandy są lekkie, co oznacza, że nie będą zużywać procesów systemowych i spowalniać innych otwartych programów.

Liczba licencji i ofert pakietowych

Program antywirusowy dla systemu Windows składa się z czterech różnych poziomów ochrony, natomiast program antywirusowy dla komputerów Mac składa się z dwóch poziomów ochrony.

Wersja Windows zawiera Panda Dome Essential, Panda Dome Advanced, Panda Dome Complete i wreszcie Panda Dome Premium. Jeśli jesteś użytkownikiem komputera Mac, masz do wyboru Essential lub Premium.

Pakiety mające poniższe funkcje, znajdują się poniżej.

Pamiętaj, że wszystkie zawierają bezpłatne wersje próbne, więc przed podjęciem decyzji o zakupie masz szansę je przetestować.

Panda Security oferuje zdumiewający zestaw funkcji. Jeśli spędzasz dużo czasu na surfowaniu w Internecie, pobieraniu plików lub czymkolwiek innym, ceny te będą dla ciebie dobrą ofertą. Jak w przypadku wszystkiego, jakość ma swoją cenę...

Wsparcie klienta

Ci, którzy szukają antywirusa podpartego wyjątkowym wsparciem, nie powinni szukać dalej niż Panda Security. Standardowa pomoc jest oferowana przez telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00, a dla osób posiadających pakiet premium dostępna jest pomoc telefoniczna przez całą dobę. Dostępna jest także pomoc internetowa i za pośrednictwem poczty email. Panda jest jedną z najwyżej ocenianych organizacji pod względem wsparcia w branży antywirusowej.

Podsumowanie

Nawet bezpłatny pakiet antywirusowy oferowany przez Pandę, zapewnia wyjątkową ochronę. Ma to zatem uzasadnienie, że pakiety premium oferują znacznie więcej. Chociaż oprogramowanie premium nie jest tanie i nie można tego kwestionować, jest warte swojej ceny. Jeśli chodzi o oprogramowanie antywirusowe, Panda wie, co robi.


Panda porównanie produktów

ESSENTIAL
ADVANCED
COMPLETE
PREMIUM
Ochrona antywirusowa z firewallem
Ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym na urządzeniach Mac i Android
Bezpłatne VPN - ograniczone 150 MB/dzień
Ochrona sieci Wi-Fi przed hakerami i wścibskimi sąsiadami
Skanowanie urządzeń zewnętrznych/USB i ochrona przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami
Kontrola rodzicielska
Ochrona tożsamości dla bezpieczeństwa online podczas przeglądania, zakupów i bankowości
Ochrona przed cyberatakami ransomware i zaawansowana ochrona przed zagrożeniami
Ochrona danych - szyfrowanie poufnych danych
Manager haseł
Narzędzie oczyszczające
Premium Unlimited VPN
Nieograniczone wsparcie techniczne 24/7 wersji Premium
Pobierz Panda - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.panda.com/oferta-specjalna
Napisz opinię o Panda
Podziel się przemyśleniami, aby pomóc innym
Captcha
Panda opinie użytkowników
  • „Mam go na wszystkich moich urządzeniach, to powinno mówić wszystko.”
  • „Znakomity!!! Jedno z najlepszych narzędzi antywirusowych.”
  • „Program rządzi! Pewnego razu miałem 3 aktywne wirusy. Jedno naciśnięcie przycisku i żaden wirus nie był już aktywny.”
  • „Robi to, co powinien. I bezbłędnie robi to, co powinien. Nieskomplikowany i łatwy w użyciu.”
Pobierz Panda - Chroń swój komputer
Nie stań się ofiarą oszustw internetowych. Chroń teraz swoją prywatność przed złośliwym oprogramowaniem!
www.panda.com/oferta-specjalna