TOP10ANTYWIRUSÓW

Opinie o programach antywirusowych (Mac)

System: Windows | Mac | Smartfony
TotalAV
9.8
Najlepszy dla Mac
Najlepszy pakiet antywirusowy. Doskonała wydajność + wiele dodatkowych funkcji. Teraz 80% zniżki na specjalną ofertę za pośrednictwem naszego linku!
Intego
9.5
Świetny
"Intego zapewnia bardzo dobrą ochronę użytkownikom komputerów Mac, w tym potężny program antywirusowy, a także przydatne dodatkowe funkcje, takie jak filtrowanie kontroli rodzicielskiej i narzędzie do oczyszczania. Za pośrednictwem naszego łącza otrzymujesz specjalną 60% zniżkę. Dzięki temu staje się on najlepszym wyborem dla właścicieli komputerów Mac, zarówno pod względem wydajności, jak i stosunku jakości do ceny."
Norton
9.4
Bardzo dobry
Program antywirusowy Norton jest pionierem w branży i 39-krotnym zwycięzcą nagrody Editors Choice firmy PCMag.com. Funkcje kontroli rodzicielskiej również nie mają sobie równych.
Bitdefender
9.2
Bardzo dobry
Zainteresuj się BitDefender, jeśli twoim celem jest niezrównana wydajność i łatwość użycia. Niezależnie od urządzenia lub asortymentu urządzeń, z których obecnie korzystasz, istnieje produkt dostosowany do twoich konkretnych potrzeb.
Panda
9.1
Bardzo dobry
Inni zmuszają cię do ponoszenia dodatkowych opłat za VPN. Panda Security zawiera podstawowy VPN dla wszystkich. Samo to czyni z niej pakiet antywirusowy warty rozważenia.
Avira
8.8
Bardzo dobry
Jeśli szukasz wszechstronnej ochrony, Avira zapewni ci ochronę. Surfuj z pewnością, wiedząc, że jesteś chroniony przed tymi, którzy skrzywdziliby cię lub szpiegowali. Avira jest naszym zdaniem zwycięzcą!
Avast
8.6
Dobry
Spośród czterech testów, przeprowadzonych przez AV-Comparatives, Avast uzyskał trzy oceny Advanced+ i jeden Advanced. To wystarczająco dobra ocena. Avast jest w pierwszej dziesiątce.
McAfee
-
Oferta niedostępna
"Ogólnie rzecz ujmując, podstawowa wartość McAfee wynika z oferowanej szerokiej gamy usług i funkcji. A wszystko to sprawia, że program jest przystępny cenowo i ma zastosowanie w planach na wiele urządzeń korzystających z tego samego oprogramowania zabezpieczającego".